Anne Kız kombinleri – abiye ve günlük

Annekaz
16 Aralık 2017
Yorum Yok

Anne Kız kombinleri muhteşem görünmüyor mu? Anne kız ilişkisi bir başka hele biraz büyüdüklerinde aynı kıyafetleri giymek çok eğlenceli. Anne Kız beraber giyinmek için büyümeyi beklemek istemeyenler için harika anne kız kombinleri buldum. Hem tesettür anne kız kombinleri hem de abiye ve günlük seçim için çok değişik modeller bulmak mümkün. Çoğu özel dikim. Özellikle anne kız kombini için abiye bir seçim düşünüyorsanız en güzel ve kısa yolu diktirmek.

ANNE KIZ KOMBİNLERİ

anne  kiz kombinleri 4

Anne Kız kombinlerinde en çok sevilenler abiye kıyafetler. Özel bir günde giymek için tasarlanan bu kıyafetler dantel ve ışıltılarla süslenmiş olabiliyor.

anne  kiz kombinleri 3

Daha günlük kıyafetler seçenlerin işleri biraz daha kolay. Anne Kız kombin satar bir kaç firma var ya da kumaş alıp sade ve düz elbiseleri çok uygun fiyata diktirebilir ya da birazcık el beceriniz varsa kendiniz dikebilirsiniz.

anne  kiz kombinleri 6

Çok basit size fazla para harcatmayak bir seçim isterseniz renkli tüllerden yapılmış tütü ve beyaz bir tişört size ve kızınıza çok yakışacaktır.

Bunu da seversin  Çuvaldan Çanta
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim