Naylon Çoraplar buzluğa

Annekaz
27 Mart 2012
Yorum Yok

En büyük sorunumuz naylon çoraplar, kaçmaz diye satılan naylon kadın çorapları bile tamam kaçıp gitmiyor ama kocaman delik açılıyor kadın pedlerinden sonra yedekte mutlaka çantada bir tane bulundurmak şart fakat naylon çorapların daha sağlam olması için bir yol varmış.

Naylon çorabı aldınız ya da kullanıyorsunuz  bir poşete koyup buzluğa atın ve 24 saat bekletin yayınlanan habere göre bu şekilde dondurucuda bekletilen çoraplar daha sağlam oluyormuş. Kaşmik kazakların dondurucuda saklandığını biliyorduk hoş çok kaşmir kazağımız varmış gibi naylon çorapları ilk defa duydum denemeye değer eve gelip de dondurucuyu açanlar küçük bir şok yaşayabilirler ama olsun.

Aynı uzmanlara göre bir de çoraplar yüzde yüz  sentetik alınmamalıymış , sağlam çorapların formülü yüzde 15 sentetikmiş ben evdeki çoraplara baktım hepsi yüzde yüz sentetik :) adı üstünde ‘naylon çorap’

Neyse durumun özeti şu Buzlukta naylon çoraplara yer açın :)

Bunu da seversin  Kız çocuklarına yazlık elbise
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim