Kalp şeklinde saç örgüsü

Annekaz
27 Ekim 2013
Yorum Yok

Kızlarınız olunca ister istemez çeşit çeşit saç örgüsü yapmasını öğreniyorsunuz hele her gün okula giderken en kolayı saç örgüsüyse değişik saç örgüsü modelleri bilmek şart.

Okul için kalp şeklinde saç örgüsü aslında zaman zaman kuzenlere yeğenlere ufaklıklara düğünlerde nişanlarda yaptığım bir saç modeliydi. Her şekilde saç örebilirim kalp en basitlerinden aslında düz saça çok yakışıyor ama kolay olduğu için tabi bir de havalı bir şekli olduğu için kıvırcık saçlı kızıma da yaptımkalp seklinda saç örgüsü

Okul için değişik saç modelleri yapmak eğer kızınızın saçları uzun ve gürse her gün yorucu oluyor ama güzel bir örgü iki gün dayanıyor o yüzden okul saç modellerinde örgü hele tabiri caizse balık sırtı ya da Fransız örgüleri her zaman favorim. Bu örgü modelinin yapımı da çok kolay.

Kalp şekline olması sizi korkutmasın balıksırtı biliyorsanız bu örgü modelini de yapabilirsiniz. Zaten aşağıdaki hanım videoda çok güzel anlatmış ama çok konuşuyor benden söylemesi :)

İşte kalp şeklinde saç örgüsünün nasıl yapıldığı bu videoda..

Okul için saç şekilleri, okul için saç örgüsü modelleri, okul örgüsü, okul saço modelleri, okul için balık sırtı saç örmek, balık sırtı saç nasıl örülür video, kalp şeklinde örgü modeli, kalp şeklinde saç modeli, okul için saç modelleri, 

Bunu da seversin  Deri parçasından şık toka
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim