Saç örgüsü modeli yapımı – video

Annekaz
27 Ekim 2013
Yorum Yok

Saç örgüsü modası devam ediyor, yaz kış bir kaç yıldır özellikle doğal örgüler çok seviliyor. Tabi herkes Fransız saç örgüleri, mısır saç örgüleri,  dörtlü örgüler sarmalar dolamalar bilmek zorunda değil. Basit normal örgü ile de harika saç modelleri çıkabiliyor.

Bu yıl benim gördüğüm okullarda kıyafetler serbest olmasa bile saçlarda bir gevşeme var. O yüzden kızım okula giderken benden hep değişik saç modelleri istiyor. Saçları uzun ve gür olduğu için genelde fransız örgüleri yapıyorum ‘balık sırtımı modeli örgü‘ de deniyor.
saç-örgüsü-modeli

BAKINIZ KIZIMA YAPTIĞIM KALP ŞEKLİNDE ÖRGÜ MODELİ

Bu saç örgüsü modeli ise çok şık özel günlerde de kullanılabilir okulda da kullanılabilir. Böyle uzun ve düz saçlı liseli kızlara çok yakışacak bir model. Saç örgüsü modelinin nasıl yapıldığı videoda anlatılmış. Yalnız kızın üzerindeki bluz her yerde var acaba Türkiye’den mi almış diye sorasım geldi :)

Saç örgüsü modeli, saç örgüsü modelleri, Fransız saç örgüsü nasıl yapılır, balık sırtı örgüsü modeli,Okul için saç örgüsü modeli,lise için saç örgüsü modeli, kız çocuklar için saç modelleri, okul için saç örgüsü modelleri, değişik saç örgüsü modelleri,saç örgüsü nasıl yapılır? kolay saç örgüsü modeli

Bunu da seversin  Pipetle kıvırcık saç nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.