Oldu mu Matilda?

Annekaz
28 Kasım 2008
5 Yorum

Yabancı bloglarda pek yaygındır ‘sevdin mi nefret mi ettin ‘ sorusu.Garip şeyler için sorulur genelde ben de gül topuklu bi ayakkabı için yapmıştım :P Bu da ona benzer bir durum Matilda hanım çok yetenekli örüyor fotoğraf çekiyor nasıl örüldüğünü anlatıyor (ing) bir de satıyor.Şimdi o kadar yeteneğin var niye böyle şeylere harcarsın mı desem acaba..Sevdiniz mi bu kazağı hı?

Bunu da seversin  Kağıt çiçek çalışması
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. banu gökşin dedi ki:

  harıka sevdim ve cok yaratıcı..

 2. elden geçen herşeyin buluşma mekanı.. dedi ki:

  bayıldımmmm…hemen yapmalıyımm..

 3. icimden geldigi gibi dedi ki:

  valla ilginç duruyor..

 4. Anonymous dedi ki:

  anne kaz meraba ben nesrin daha öncede yazmıştım ankara dan benim 7 yaşında bir oğlum 17 aylık bir kızım var malum önümüz bayram anka mall dolaştım kızıma bir şeyler alayım diya ama benim bütceme uygun hiç birşey yok kadife takımlar 150 den başlıyor hallahi kıyamadım sizden ricam bana kadife elbise modelleri olan bir bloğ blurmusunuz oradan bakıp kızıma dikmeyi düşnüyorum vaya diktirmeyi çünkü kadife kumaşlar bursa kumaş pazarında çok uzcuz ve çok modelleri var şimdiden tsk ederim.

 5. Anne Kaz dedi ki:

  merhaba internette kalıp bulmak çok kolay değil. çok kapsamlı bir arama yapamadım ama elbise ile ilgili http://www.annekaz.com/2008/04/yazlk-elbise-modelleri-dersli-fotorafl.html konunun yanı sıra http://www.burdastyle.com/ da da çeşitli kalıplar ve dersler bulmak mümkün.üye olmak gerekiyor sanırım..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.