Zizigo olmayan ayakkabı satıyor mağdur ediyor!

Annekaz
27 Eylül 2014
1 Yorum

Zizigo Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazalarından birisi zaman zaman indirimlerle müşteri çekmeye çalışıyorlar e tabi uygun fiyatlı ayakkabılar olunca biz de ilgi gösteriyoruz ama Zizigo’dan indirimli ayakkabı almak tamamen şans Ayakkabıyı aldınız diyelim parasını verdiniz beklediniz ayakkabı gelsin diye ama 4 gün sonra bir mesajla kalite kontrolünden geçmediği için ayakkabıyı gönderemediklerini söylediler..

Bir ayakkabı satılana kadar kalite kontrolünden geçmiyor mu acaba? Zizigo şikayet ile ilgili aramalarda benzer şeyler de karşıma çıktı. Ertesi gün hatta tam da bu konu ile ilgili müşteri hizmetleri ile ilgili konuşurken bir mail daha geldi aldığım ikinci ayakkabının ellerinde olmadığını söylediler. Yani zizigo hem olmayan hem de kalite standartlarından geçmeyen ayakkabıyı satıyor sonra vazgeçiyor.. 3 -4 gün para mı bekletiyorlar yoksa başka  bir amaçları mı var bilmiyorum.

Hemşireliğe başlayan kızım için staj hediyesi olarak aldığımı sandığım beyaz ayakkabıyı 4 gün bekledikten sonra böyle bir mesaj gelmesi çok sinir bozucu Zizigo para iadesini marifet sayıyor marifet para iadesinde değil ben de site açar satar sonra parayı iade derim marifet söz verilen ayakkabıyı göndermek!

zizigo1

Malesef..

zizzi

Aldık kalite konrolden geçememiş ama aldıktan sonra…

 

zziigo

 

Gönderemiyorlar.. vs vs vs

Bunu da seversin  Blogspot ve Wordpress
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. serkan koca dedi ki:

    FİRMAyı şikayet etmemiş övmüşsünüz. Çünkü hem başka ayakkabı gönderip hem telefona cvp vermeyenler ve daha beterleri var neyse en azından hit alıyorsunuz :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim