Online fotoğraf kolaj

Annekaz
19 Aralık 2011
3 Yorum


Blog yazarken özellikle tecrübesiz yazarların en çok sıkıntı çektiği konulardan birisi fotoğraf uygulamaları, küçültmek, büyütmek, üzerine yazı yazmak ya da fotoğrafları birleştirmek PS ile hiç uğraşmamış arkadaşlar için zor olabiliyor. Ücretsiz programlarda pek çok özellik sunmasına rağmen fotoğrafları isteğe göre düzenlemek biraz zaman alıyor ama şimdi artık pek çok hazır fotoğraf düzenleme uygulaması var. Mesela photovisi bunlardan sadece birisi. Özellikle online kolaj çalışması yapmak isteyenler için içinde onlarca seçenek var.  Yukarıdaki Miranda Kerr çalışmaları çabucak oluşturulan yılbaşı için özel hazırlanmış örneklerden birisi aşağıda gördüğünüz fotoğrafları kullanarak 2 dakikada yaptım. Niye Miranda Kerr hoş kadın :) Daha profesyonel  kolay ve sosyal medyada yayınlayabileceğiniz  fotoğraf kolajları için Canva yine harika bir seçim.

Doğum günleri davetiyeler komik yazılı olanlar vs vs kolajlarınızın üzerine istediğiniz yazıları yazıp istediğiniz arka planları tercih edebiliyorsunuz. Köşede imzasını bırakıyor ama o kadar olur istemezseniz kesersiniz olur biter.. İşte size bir kaç örnek.

Bunu da seversin  5 Taşımı kendim yaptım
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. icimden geldigi gibi ~~~ dedi ki:

  İşte bu yüzden seviyorum sizi. :))
  Teşekkür ederim paylaşım için ve güzel bir hafta diliyorum…

 2. zeynebin annesi dedi ki:

  ben de photoscape kullanıyorum.işimi görüyor ama onlıne olması ayrıca güzel tabi

 3. Feride dedi ki:

  Bu yayınınız için çok teşekkürler.Daha bu akşam böyle bir resim yapabilmek için photoshop ta tırmalıyordum.Bu programla işim daha kolay olacak çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim