Örgü patik nasıl yamanır?

Annekaz
1 Eylül 2012
Yorum Yok

Eylül demek sonbahar demek, bulabileceğimiz son sıcak günler demek yavaş yavaş kışlıkların kalkması sabah sırta alınan kazak ayağa giyilen çorap demek . Artık bu aydan sonra örgü örme işleri hızlanır vitrinlere kışlıklar yavaş yavaş arzı endam eder. Örgü demişken örgü çorapların özellikle örgü patiklerin yerini hiç bir şey tutmuyor annekaz da ve internet ortamında  birbirinden güzel kolay örgü patik modelleri görebilirsiniz hatta örebilirsiniz ama eskir. Örgü patiklerin topuğu ya da tabanında açılan minik bir delik büyür büyür.. sonra her yeri sağlam bi topuğu delik bir örgü patik doğru çöpe gider. Herkes bu aralar örü patik modelleri göstere dursun ben size
örgü patik nasıl yamanır dersi
göstermeyi daha uygun buldum :D

Eşimin rahmetli babannesi son yıllarında ki bu 114 yaşı falan oluyor… oturduğu yerden yapmaya iş ararmış onlar da önüne çorap sepetini koyar kadının en sevdiği iş olan yamama görevini ona verirlerniş o da gözleri görmediği için sağlam çorabı delik çoraba yamarmış :) bizimki öyle değil ama örgü patiği varsa kendi ipiyle yoksa benzeri ile adeta yeniden örerek orjinalliğinden hiç bir şey kaybettirmiyoruz. Ha başka renk olsa ne olur daha hoş bile olur yani niye olmasın..

Bunu da seversin  Dev Örgüler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim