Tığ işi Patik modelleri

Annekaz
27 Ekim 2013
2 Yorum

Kış geliyor hava birden bire soğudu şimdi kışlıkları çıkartma zamanı. Kışlık şapkalar patikler dolaplarda çıkar yoksa yenileri örülecek, patik örmek aslında çok değil tabi burada model ve örgü patiğin tekniği çok önemli mesela en ayağa uyup güzel duran örgü patik modelleri hep 5 şişten çıkar, beş şişle patik örmek ustalık ister ama her zaman ayağa da cuk diye oturur.

5 şiş örgüyü genelde yaşlılar çok iyi biliyor sadece örgü patik değil harika çorap modelleri de çıkartıyorlar. Kayın validem bu konuda ustadır mesela..:)

Diğer patik modellerine gelirsek her sene yeni bir örgü patik modeli çok tutuluyor genelde hanımlar  kış günlerinde komşu ziyaretlerinde misafirliklerde buncuklu işlemeli fantezi patik modellerine yöneliyor. Tığ işi patik modelleri ise en kolay yapılanları. Tığ işi patik modellerinde bir  kare motifden bile bir çift örgü patik çıkabiliyor, aşağıya bir kaç çift tığ ile yapılabilecek patik modeli ekledim bazılarının şeması da var tığ işi de olsa şemalı da olsa bana zor gelen şeyler  ben kalıp çıkarıp ev tipi ugg lar dikmeyi tercih ederim:)

tığ işi patik modelitığ işi patik modeli şeması

tığ işi patik modeli şeması2 tığ işi patil modeli1

3 ev ayakkabısı tığ işi çizme tığ işi patik çizme tığ işi patik renkli tığ işi patik terlik tığ işi patik tığ işi patik1 tığ işi patik3 tığ işi sünger bob ev çizmesi

 

GÜLLÜ ÖRGÜ PATİK YAPIMI 

 

 

Tığ işi patik modelleri, tığ işi patikler, tığ işi ev çizmeleri , örgü ev çizmesi, tığ işi patik modeli şemaları, tığ işi çoraplar, örgü patik, örgü ev çizmesi, çocuklar için patik modelleri, fantezi patik modelleri, kolay patik modeli,yün patik modeli, en güzel örgü patik modelleri, 

Bunu da seversin  Örgü battaniyeler
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. selma dedi ki:

    çok kötü moddeller

  2. selma dedi ki:

    çok kötü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim