Bileziklerim Hack ve Bayraaam…

Annekaz
28 Kasım 2009
Yorum Yok
Nasıl geçti bayram?  Annem ben küçükken yetişkin olunca bayramları sevmeyeceksin derdi ben hala bayramları çok seviyorum daha büyümedim sanıyorum :) Bu arada Annemlerin’de uzun süredir süren internet  ve telefon sorunu çözüldü artık beni takip edebiliyor ( eyvah eyvah) Klasik bayram telaşı bol et bol çikolata bol baklava ve sarma dörtgeninde geçen iki günden sonra normal hayata geçmesi hüzünlü olacak :)
Aslında bu hafta oldukça hareketliydi Kaan geldi üzerine bayram telaşı sonra neredeyse bütün hesaplarımın hacklenmesi bunun yarattığı sıkıntılar vs..pis bi haftaydı. Bana bağlı olmayan sebeplerden dolayı bilgisayarıma girilmiş kişisel bilgiler şifreler bir kaç sitenin arayüz şifreleri çalınmıştı. Kendini hacker sanan kişi yapılan minik bir araştırma ile bulundu hafta içi savcılığa suç duyurusunda bulunulacak, yaptığı yanına kar kalmamalı MSN adresimi buradan başvuru yaparak yeniden aldım. Bu tür MSN hackleri için harika bir yöntem bir çok kişi sen o adresi unut dedi ama kaç yıllık adresim neden kaptırayım! Neticede iki gün içerisinde adresimi çalan kişiden aldım facebook ve hotmail hizmetlerine yeniden kavuştum :)
Daldan dala olacak ama yukarıdaki bilezikleri alalı neredeyse bir ay oldu Defacto’dan 9.90’a almıştım  bana fiyatı oldukça uygun geldi başka renkleri olsa onlardan da alabilirdim, bayramda takma fırsatı buldum herkes çok beğendi.Sarı kolyeme kayınvalidem (annem) rengi çok güzel ben bunu tesbih yaparım deyip el koydu :) Neticede normal hayatımıza döndük yarın benim için mesai bile başlıyor..ama daha bayram bitmedi tekrar herkese mutlu bayramlar dilerim…
Bunu da seversin  Türk Kadını maymun gibi sokağa çıkıyorsa..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim