Plastik sepetle ev dekoru

Annekaz
2 Nisan 2013
Yorum Yok

sepetBahar demek tazelik demek yenilenmek demek şimdi evlerde harıl harıl bahar temizliği yapılıyor kışın o kasvetli havası yerine kıpır kıpır bahar ve enerji odalara yayılıyor.. abarttım mı? Bahar demek sizin için yorgunluk demek belki de daha kötüsü alerji demek.. Size biraz enerji lazım tebdili mekanda ferahlık vardır diye boşa dememişler evde ufak tefek değişikliklere enerjimizi ve dekorumuzu yenileyebiliriz.

Ben hazır sepetleri çok seviyorum kumaş kaplama sepetleri de öyle banyo yatak odası ve mutfak için hem toparlayıcı hem de çok şıklar ama çok pahalı olduklarını da söylemek gerek. Buradaki çalışmada ucuz plastik sepetler kordon ile kaplanıyor, sanıyorum bu tip kordonları çeşit çeşit döşemecilerde bulmak mümkün.Çocukken annem somyalara örtü dikerken bu kordon ya da fitillerden kullanırdı.

Plastik sepetler etrafına sıcak silikonla dolaya dolaya yapıştırarak sarılıyor yüzde yüz pamuk olanları var bu şekilde soft bir görüntü verecektir ama döşmeciye giderseniz çok çeşitleri olduğunu görürsünüz lame görünümlü olanlardan tutun da kadifeye kadar pek çok çeşit kordon bulabilirsiniz. Fikir güzel renkler çok hoş ister mutfak dekoru için patates soğan sepeti yapın, isterseniz yatak odası için çorap sepeti, hatta bebek odası için kremlerini bezlerini koyabileceğiniz bir sepet bile gayet güzel olur.

Kaynak: alifedesigned

Bunu da seversin  Evinize perde seçerken nelere dikkat etmelisiniz?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim