Fransız manikürü ne demek? French manikürü modelleri

Annekaz
2 Mart 2021
Yorum Yok

Tırnaklarına özen gösteren manikürsüz gezmeyen hanımlar için Fransız Manikürü adeta elde taşınan bir efsanedir, geçmeyen bir ikonik bir moda gösterisidir. Biraz abarttım mı? Hayır Fransız manikürü oje tarihinden beri en çok yapılan oje tekniğidir. Genelde  ten rengi sade cila üzerine , tırnak uçlarına gelecek şekilde beyaz oje sürülür. Pek çok çeşidi var ama temeli aşağıdaki fotoğraftır.

 

Fransız ( French )  Manikür modelleri

Fransız manikürünün de pek çok modeli var. Temel olarak tırnak uçlarına yapılan süslemeler, sürülen beyaz ojenin değişik şekillerde  yorumlanması ile çok hoş ve farklı French  Manikür modelleri ortaya çıkabiliyor. French manikürünün bu kadar sevilmesinin en büyük nedeni aslında sadeliği ve  hemen her tarza uyması. Çok şık bir gece de temiz bakımlı olan french tırnaklar spor kombinlerle de fresh duruyor. Temiz ve bakımlı ellerin adeta imzası olan French manikür için aşağıya bir kaç model bıraktım.

Ankara’da kalıcı oje ve Fransız ( french) manikürü için Malika Sağlık Ve Güzellik Merkezi nden randevu alabilirsiniz.

 

 

 

Bunu da seversin  Sonbahar kış ayları için 33 tırnak modeli
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim