Pom pom ile oyuncak hayvanlar nasıl yapılır?

Annekaz
15 Ocak 2020
Yorum Yok

Biraz ip ve hayal gücü ve yetenek ile yapılmayacak şey yok. Pom pom ile çok eskiden beri harika süslemeler ve aksesuarlar yapılıyor. Pom pom ile Oyuncaklar, anahtarlıklar, kitap ayraçları kişiye özel hediyelik eşyalar bile yapılıyor.

POM POM İLE OYUNCAK NASIL YAPILIR?

Pom pom yapmak için pom pom aparatına ihtiyacınız var.Tuhafiye ve honi mağazalarında kolaylıkla bulacağınız bu aparat çeşitli boylarda oluyor pratik ve sıkı şekilde pom pomlar çıkarmak için kullanılıyor. Bu konuda tecrübeniz yoksa ucuz iplerden bol bol deneme yapmanızı öneririm.

Pom pom önce sade düz yuvarlak klasik şekiller yapın, yaptığınız pom pomları asla atmayın süslemeler takılar yatak örtüsü kenarları için kullanabilirsiniz. Böyle bir koala yapmak için bol bol pratik yapmanız gerebilir.

Pom pom modelleri ararken karşınıza hem çok zor hem de detayları oyalayıcı modeller çıkabilir. Göz bıyık detayı olan modelleri en sona saklayın daha basit renkli modellerden tuutn da uzmanlık gerektire n modellere ve pom pomlardan oyuncak nasıl yapılır videosunu aşağıya ekliyorum.

Bunu da seversin  Mikrodalgada taş gibi yoğurt mayalama
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim