Oyuncak bebek saçı nasıl düzeltilir?

Annekaz
19 Aralık 2013
Yorum Yok

Kızlara onca para verip aldığımız oyuncak bebeklerin saçları bir süre sonra keçeleşiyor oyuncaklar da çok ucuz değil hani o kadar para verilmiş bebeğin elinde yüzünde tükenmez kalem izleri ve yapağı hale gelmiş saç görünce haliyle üzülüyoruz. Oyuncaklardaki tükenmez kalem lekeleri nasıl çıkar? yazmıştım şimdi sıra keçeleşen oyuncak bebek saçlarında. oyuncak bebeklerin saçlarını biraz olsun düzleştirmek ve açmak aslında çok kolay size lazım olan sadece 1 kaşık yumuşatıcı ve su..

Bir kaba bebeğinizin kafasını daldırabileceğiniz kadar su ile doldurun içine bir kaşık yumuşatıcı dökün konsantre olursa çok daha iyi olur..Oyuncak bebeğin kafasını bu suya daldırın 20 dakika kadar bırakın suda kalsın bir havluyla kurulayıp hırpalamadan taramaya çalışın yumuşatıcı yoksa saç kremi de olur ama bu çok kesin bir çözüm değil mesela oyuncak bebeği makineye atıp yıkamışsanız durum biraz daha vahimleşir Oyuncak bebekler saçları varsa makineye atılmazlar..:)

Ayrıca oyuncak bebek saçlarını düzeltmenin bir kaç yolu daha varmış..

yumuşatıcılı bir spreyle saçlar parlak görünüyormuş mesela benim yöntemle aynı sayılır

bildiğimiz el kremi ile oyuncak bebeğin dolaşık saçlarını açan var

çeşitli yağlar kullananlar var aslında bu da mantıklı çok dolaşıksa önce mesela zeytinyağı ile biraz açılır sonra yıkanıp kurulanır

bir de bu konuda bir sürü video var..çoğunu küçük kızlar çekmiş hepsi berbat :)

Bir de plastik bebek nasıl yapılır var şu ucuz plastik barbie bebekler nasıl yapılıyor özellikle saçları nasıl yapılıyor izleyin görün ve neden ucuz anlayın :)

Bunu da seversin  Magnet oyuncak
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim