Saç dökülmesi için Aloe Vera ürünleri

Annekaz
6 Aralık 2016
Yorum Yok

Saç dökülmesi zaman zaman hepimizin sorunu özellikle kadınlarda stres ve hormon değişimleri nedeni ile saç dökülmesi çok yaşanır. Saç dökülmesi genetik değilse yavaşlatılabilir ya da tamamen durdurulabilir. Saç dökümesini durdurmak için hem içten hem de saç derisinden güçlendirme yapmak  gerek. Saç dökülmesi için size LR ürünlerini tavsiye edebilirim. Aloe Vera ile yapılan bu çok özel ürünler saç dökülmesini yavaşlatacak hatta durduracaktır.

LR Recapin saç dökülmesi için özel set

aloe vera recapin set

 

LR Recapin erkek ve kadınların saç dökülmesi için kullanabileceği özel bir set haftada 2 – 3 kere uygulanabilecek bir ürün düzenli kullanımla 15 günde  dökülme yavaşlar ve 1 aylık kullanım sonrası gözle görülebilir değişim başlar. Kadın tipi ya da erkek tipi dökülmeler için uygundur şampuan ve tonik olarak set halinde alınması tavsiye edilir.  Sipariş ve ürün hakkında sorular için whatsapp 542 289 10 89

LR Aloe vera Saç kürü sprey

Aloevera ve nane içerir saçı nemlendirip daha güçlü ve parlak hale getirir. Banyodan sonra nemli saça kullanılması ve hafif masajla yedirilmesi tavsiye edilir kuru saça da uygulanabilir elektriklenme ve kabarmaya karşı da etkilidir.Yolculuklarda özellikle yaz aylarında deniz havuz sonrası kullanım için çok uygundur.

 

aloe vera sac dokulmesi sprey

 

 

Saç dökülmeleri sadece saç derisi ile ilgili değildir, vitamin ve mineral eksiklikleri de saç dökülmesine neden olur aslında vücudun vitaminsiz kaldığı zaman bir alarm verme şeklidir saç dökülmesi. Sivera içecekle  destek sağlayıp  saç dökülmesini en aza indirebilirsiniz.

 

sivera alovera lr isirganBuradaki saç dökülmesi ürünlerinin toplamda üyelik satış fiyatı 170 liradır. Satın almak için 542 289 10 89

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim