Saçlarınız daha hızlı uzasın

Annekaz
15 Nisan 2014
Yorum Yok

Saçlarını kestirdiniz çok pişmansınız! tabi bunu söylediğiniz herkes aman kökü sende değil mi şeklinde yaklaşıyor kökü sizde ama saç uzatmak gerçekten kolay değil. Hızlı saç uzatmanın elbette formülleri var her şeyden önce sabır. Saçlar bir anda uzamaz sadece saç maskeleri ile değil yediklerinize de dikkat etmelisiniz ama saçların uzamasını sağlayacak harika maske tarifleri de var..

Saçları uzatan bıldırcın Yumurtası maskesi

Malzemeler:
• Bir adet yumuşak avokado ( alırken kontrol edin olmamış avokado işinize yaramaz)
• 2 yemek kaşığı susam yağı
• 2 adet bıldırcın yumurtası
Hazırlanışı: yarım avokado, 2 yemek kaşı­ğı susam yağı ve 2 adet bıldırcın yumurta­sını bir kapta karıştırdıktan iyice ezin krem kıvamına gelsin sonra saçlarını­za boya sürer gibi sürün.Saç diplerinden ucuna kadar iyice yedirin
Saçınızı streç filmle sarın,  sonra en az iki saat bekleyin. Sonra saçlarınızı her zaman yıkadığınız gibi yıkayın. Bu formülle hem saç dipleriniz hem saç uçlarınız beslenecektir. Ayrıca saç ve tırnak için protein ve kalsiyum içeren gıdalar tüketmeyi ihmal etmeyin..

 

 

Bunu da seversin  Pipetle kıvırcık saç nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim