Şıklığı ile büyüleyen altın küpe modelleri Jival’de

Annekaz
3 Haziran 2022
Yorum Yok

Özgün tasarımları, kalite ve özenle hayata geçirilmiş takı çeşitleri ile yıllardır kadınların gözdesi olmayı başaran Jival altın küpe modelleri ile yine çok iddialı. Kendi alanındaki her trendi yakından takip eden Jival, özel günlerde, en kıymetli anlarınızı daha hatırlanır kılacak çeşit çeşit altın küpe çeşitleri sunarken, gündelik kullanıma uygun modelleri ile de dikkat çekiyor. 

En Görkemli Küpe Seçenekleri

Altın Şık Küpe

Özel günler ya da önemli etkinliklerde dikkatleri üzerinize çekecek, hem görkemli hem de bir o kadar nezih bir forma sahip olan Altın Şık Küpe, zincirli küpe modellerini tercih etmeyenleri bile mest edecek bir ışıltıya sahip. Altının pırıltısını, taşların ışıltısı ile buluşturmuş olan Altın Şık Küpe, ince zevklere sahip tüm kadınlar için özenle hazırlanmış.

Altın Shine Küpe

Farklı alternatifler arayan, gözler her daim üzerinde olsun isteyen ve pırıltılı takılar kullanmayı seven kadınlar için bir başka seçenek ise Altın Shine Küpe. Dikkat çekici tasarımı ile öne çıkan bu ışıl ışıl altın küpe, baştan sona iki farklı kesime sahip taşlarla süslenmiş. Hem iddialı hem de hareketli bir Jival harikası.

Fark Yaratan Tasarımlar

Altın Kırmızı Göz Küpe

Şıklığı yeniliklerle buluşturmak için çalışan Jival’in gözleri üzerine çekecek bir başka küpesi de Altın Kırmızı Göz Küpe. Trend küpe seçenekleri içinde kendine önemli bir yer edinen ürün, malzeme ve işçilik açısından en beğenilen altın küpelerden. Modern, ilgi çekici ve şıklığın tek bir yapıda buluştuğu Altın Kırmızı Göz Küpe üzerindeki taşlarla da övgüyü hak ediyor.

Altın Firuze Taşlı Küpe

Gündelik yaşamında takıya önemli bir yer veren, bulunduğu her mekanda mutlaka ışıltısı ve renkli taşları ile ilgi uyandırmayı seven kadınlar için Altın Firuze Taşlı Küpe en doğru tercihlerden biri. Bu sallantılı altın küpe tasarımını, klasik ya da daha hareketli giyim seçenekleriyle birlikte kullanabilir, mavi ve yeşilin tüm tonlarını bulundurabilme özelliği taşıyan Firuze Taşları ile süslü altın küpe, firuzenin göz alıcı gücünü de beraberinde getiriyor.

Bunu da seversin  Çocuklarla Evde yapılacak aktiviteler : Kağıt tabaktan çiçekler

Altın Dorika Toplu Halka Küpe

Jival’in bir diğer önerisi de enerjik ve heyecanlı bir hava yaratan tasarımı ile Altın Dorika Toplu Halka Küpe. Son zamanların en beğenilen ve talep gören Dorika tasarımlarından biri olan küpe, sallantılı modelleri tercih edenleri de mest edecek şıklıkta. Altının çekiciliği ile şekillendirilmiş çok şık kesime sahip toplarla bezeli halka küpe, en gözde takılarınızdan biri olmaya aday.

Şıklığı ile büyüleyen, göz alıcı altın küpe seçenekleri ve çok daha fazlası, Jival.com.tr adresinde altının ışıltısı ile dünyayı büyülemek isteyen tüm kadınlar için en uygun ödeme seçekleri ile sizleri bekliyor.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim