100 TL altı kaliteli kadın Sweatshirt modelleri

Annekaz
23 Eylül 2021
Yorum Yok

Havalar soğumaya başlayınca dolabımızda aradığımız en rahat en güzel en havalı kıyafetler kesinlikle Sweatshirt modelleri oluyor. Sezon sonu oldukça uygun fiyata alabileceğiniz modeller kış başı bütçeleri sarsıyor. Sizin için 100 TL altı kaliteli sıcacık salaş modellerini toparladım.

100 TL altı kaliteli kadın Sweatshirt modelleri nereden satın alınır?

Online alışveriş yapmayan kalmadı sanıyorum. Önerdiğim Sweatshirtler modellerinin çoğu online mağazalardan ama siz bu mağazaların şubelerine giderek üzerinize giyip deneyebilirsiniz. Hadi başlayalım..

HM sweatshirt Pamuklu ve yumuşacık dokuya sahip olan bu parçalarda hem beden hem de renk seçeneği mevcut göğüs kısmında küçük bir smile yazısı var.

Şubede bulursanız eski kıyafetleri götürünce yüzde 15 gibi bir indirim de yapılıyor her mağazada yok sorun lütfen.

HM de çok güzel t modeller var  aşağıdaki model daha pamuklu ve klasik sweat modeli  pek çok rengi ve bedeni var. https://www2.hm.com/tr_tr/productpage.0685813050.html

Bu arada başlıkta kadın modelleri dedim ama  sweatlerde erkek kadın yok o yüzden uygun fiyatlı modeller ararken erkek reyonlarına da mutlaka bakın derim. MAVİ 100 TL altı  Sweatshirt modelleri galeri

Bunu da seversin  Sevimli şapka modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.