Triko elbise ve çizme kombinleri

Annekaz
1 Ekim 2019
Yorum Yok

Sonbaharın en güzel tarafı biraz  kiloları saklayan kıyafetler giyebilmek :) Şaka  bir yana en sevdiğim sonbahar kış modası her zaman triko elbiseler, aslında elbise demek pek de doğru olmaz  uzun kazaklar, oversize hırkalar da elbise olarak giyilebiliyor.

 

Uzun çizmelerle giyilen kazak modelleri günü kurtarıyor. Siyah uzun çizmelerle giyilen  kazak ve hırka elbiseler sizi daha uzun gösterecektir. Alacağınız  kazak elbisenin  boyuna dikkat etmeniz çok önemli. Kısa altına pantolon giymeyi unutmuşsunuz gibi bir hava verir uzun ise size ait olmayan bir elbise havası yaratabilir.

Bu tip bir elbise giydiğinizde aksesuarlara dikkat etmeli aşırıya kaçmamalısınız, özellikle boğazlı bir trikoya iri küpeler kolyeler her zaman şık durmaz.

Triko elbise üzerine  şık sade bir palto her zaman çok yakışır burada önemli olan palto boyunun elbiseden kısa olmaması :)

İnce bir beliniz varsa triko elbiseye şık iri bir kemer çok yakışıyor. Ayrıca el örgüsü modellerin her zaman bir tık daha vintage durduğunu belirtmeliyim.

Bunu da seversin  Evde 1 dakikada fotoğraf stüdyosu kurmak
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim