Türk Kızlarına Facebook’dan destek olun..

Annekaz
22 Ocak 2010
Yorum Yok
Son günlerde yüreğimiz sızlarayak izledik ‘Ünzile’nin’ hikayesini. Babasının biçtiği değere göre Ünzile 4 inek etmiş, ikinci kocada 10 bin daha 12 yaşında onu satan babaya da koynuna ‘kadın’ diye alana da lanetler olsun.. Ünzile’yi bırakın annesi babası biraz olsun eğitimli olsalardı bunlar olmazdı. Dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyoruz  eğitim okuma yazma medeniyet görgü bilgi.. Bunlar eğitim kurumları ile beraber ailenin vereceği değerler..
Devletin eli her yere uzanıyor ama yeterli olmadığı kesin. JPMorgan Chase Bankası’nın sponsorluğunda düzenlenen facebook yarışmasında yapılan oylama ve paylaşımlarla Türkiye’nin ihtiyacı olan bir bölgesine 100 yataklı bir kız yurdu yapılacak. Konu hakkında detaylı Türkçe bilgi ve linkler bu adreste mevcut. Bu gün son gün daha önce ne yazıkki haberim olmamış. Ben duymadıysam pek çok insan duymamıştır. Lütfen girip Türk kızlarına destek olsun..
Teşekkürler..Pratik Anne

Bunu da seversin  Cepsiz kazaklara çabuk cep nasıl örülür?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.