Ünlüler hangi tip saç şekillendirici kullanıyor?

Annekaz
5 Ağustos 2014
Yorum Yok

Evde saç şekillendirmek için o kadar çok alet  var ki dönen saç fırçaları yarısı dönen yarısı dönmeyen paralel fırçalar kalın maşalar ince maşalar, fırçalı düzleştiriciler vs  her saç şekli ve ya hacmi için değişik saç şekillendiriciler kullanılıyormuş Blake Lively ve Rihanna’nın durumu göre kullandıkları saç şekillendirici çok farklı iken Jessica Alba’nın ki çok farklı mesela saça ve uygulanmak istenen şekile göre saç şekillendirici değişiyor bakalım ünlüleri hangi saç şekillendiricileri kullanıyor.

saç şekillendirici modelleri

Rihanna ve Blake Lively’nin saçlarını şekillendirmek için kullandığı aletin adı Kiss İnstawave henüz her yerde satılan bir rürün değilmiş kendi döner başlığı var, düzensiz dalgalar yapmak için kullanılıyor Rihanna’nınki bir saç için oldukça elde tutup saça uzun süre temas etmesi lazım, Blake daha doğal saçları tercih ettiği için kısa sürede saçını şekillendiriyor gevşek belli belirsiz dalgalarla yetiniyor.. satış fiyatı 60 dolar civarı galiba..

saç şekillendirici modelleri1

Jessica Alba’s ve Kim Kardashian’s kökten uca dolgunluk için Babyliss’s döner başlıklı fırçayı kullanıyor.. Babyliss’s saç şekillendirici konusunda oldukça iddialı olan ürünlere sahip bu da sevilen ürünlerinden birisi. Saçları düzleştirmek parlaklık vermek ve hacim için kullanılıyor.. aşağıda videosu var..

 

saç şekillendirici modelleri3

Kate Middleton ve Freida Pinto’nun kullandığı bu aletin adı Instyler Rotating Iron çok övülen bir ürün çıktığından beri kendini bir çok defa yenilemiş, çok kıvırcık ya da başedilmesi zor kalın telli saçlarla bile evde şekil verilebileceğini  iddia ediyor. Sabir bir tarayıcı fırçası ve dönen sıcak bir demiri var. Saçları düzleştirmek , parlak dalgalar için kullanılıyor Kate Middleton’un doğumdan sonraki muhteşem saçlarının sırrı bu mu acaba demeden edemiyorum  Instyler Rotating Iron videosu aşağıda..

saç şekillendirici modelleri4

İşte vakti ve sabrı çok olanların saç şekillendiricisi ben ince saç maşalarını sevmiyorum, saçlarım da çok olduğu için elim kolum ağrıyor ama Minaj ve ünlü bloggerimiz Conrad seviyormuş. Aslında bu bir maşa değil alt tarafında küçük bir tutucu var. Saçın ucu ona tutturuluyor ve sarılıyor.İnce olduğu için sevmediğim maşalardan birisi daha doğrusu uzaktan sevmedim evde benzer bir ince maşa var hiç kullanılmıyor.. saçınız az ise ve bukleleriniz fazla dayanmıyorsa o zaman ince maşa kullanılabilir tabi.

Bunu da seversin  Tay tüyü koltuklar nasıl temizlenir?

 

saç şekillendirici modelleri5

Herkesin konuştuğu saç şekillendiricilerden birisi de bu farklı markaların var fakat ortak özelliği saçı içine çekip bir bigudi gibi sarması. Beyonce ve Selena Gomez”in favori ürünüymüş.. Alınan tutama göre saçın dalga ya da lüle kalınlığı değişiyor Türkiye’de satılan bu ürün için maşa kullanmakta zorlanan için uygun bir seçim gibi görünüyor… bu modelde yine en tanınan markalardan birisi Babyliss videosu da aşağıda var size fikir verecektir..

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim