Rihanna’nın hamilelik stili

Annekaz
17 Mart 2022
Yorum Yok

Yetenekli ve güzel şarkıcı Rihanna hayranlarına sürpriz yapıp karnı burnunda fotoğrafını yayınlamıştı. Rihanna   bana her zaman çok anaç bir kadın olarak gelmiştir iyi bir anne olacağını düşünüyorum.

RİHANNA’NIN HAMİLELİK TARZI

Hamilelik bedenin değişmesi de demek. Hamile kadınlar hem rahat olması hem de ‘hamile Modası’ diye pazarlanan bir şey olduğu  için :) kadınlar hamilelere özel kıyafetler seçerler. ilk iki hamileliğimde hamilelik kıyafetler tercih ettim ama 3. hamilelikte bol tişörtler ve kazaklarla son bir kaç ayı atlattım. Rihanna da hamilelikler  giymeyeceğini kendi tarzından hamileyken de vazgeçmeyeceğini  belirtmişti.

Rihanna hamilelikler giymiyor, bazen neredeyse hiç bir şey giymiyor ama giydikleri de genelde göbeğini ortada bırakan kıyafetler oluyor.

Kendi bedeni kendi kararı :) hamile göbeği  görmek beni rahatsız etmiyor ama bununla ilgili tabi ki  çok yorum yapan oldu.

Rihanna’nın gururla gösterdiği göbeği  yerli yabancı pek çok komedi sayfasına da konu oldu.

Hamilelik modelleri binlerce , Rihanna’nın imkanları sınırsız ama o yine de gecelikler ve düğmeleri açık gömlekler tercih ediyor.. Neyse ki Rihanna’ya her şey çok yakışıyor..

 

 

Fotoğraflar: İnstagram

 

 

Bunu da seversin  İkizlerin anne karnındaki hareketleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim