Vazgeçilmez Aksesuarlarımız: Gümüş Kolyeler

Annekaz
17 Ekim 2020
Yorum Yok

Takıyı hangi kadın sevmez? Hele değerli takılar pırlantalar, altınlar, değerli taşlardan yapılma bilezikler, küpeler yüzükler..  Ben en çok kolyeleri seviyorum minik, bir şeyler anlatan, beni yansıtan kolyeler. Öyle herkeste olmasın, şık ve kaliteli dursun dikkat çeksin ‘nerden aldın’ diye sorulsun istiyorum.

Bir ömürlük gümüş Kolyeler

Takıda tasarım  çok önemli, değerli bir takıyı satın alırken sadece cevherine değil sizi yansıtacak size değer katacak detaylarına da para verirsiniz. Ben bir takı seçerken değerli olmasına tasarımına ve kalitesine bakarım sanki hiç çıkarmayacağımı düşünerek satın alırım.  En son kendime altın görünümlü gümüş bir kolye satın aldım. Yamachigold.com da çok ilginç tasarım kolyeler var. Farklı olmayı severim o yüzden de farklı bir tasarım seçtim ve aldığım günden beri takıyorum bırakın rengi, parlaklığı bile ilk günkü gibi.

Yamachigold.com dan sipariş verdiğimde gelen bu güzel paketle güne başladım. Neden göz şeklinde Gümüş  Kolye seçtim peki? Sosyal medyada ne zaman güzel bir şey yayınlasam nazar değiyor, tamam çok nazara inanmam ama arkadaşlarımın  üstünde gözler var  bir yerine göz tak ısrarlarına bu kolye ile cevap vermiş oldum. Hiç çıkarmıyorum desem yeri. Pek çok model arasından bu tasarımı seçtim hem gümüş hem de altın rengi vardı bir kaç favorim daha var mesela güneş şeklinde kolyeler var, diğer göz tasarımlı kolyeler var ama o kadar modelden en çok kendime starlet  kolye modelini yakıştırdım.

Kırmızılı elbisede kombinlediğim altın kaplama gümüş kolyemle ilk günüm, siyah elbisemle ise geçen gün çekindiğim bir fotoğraf,  kalite zaten ortada.

En sevdiğim bir kaç yamachigold kolyesi de aşağıda.. Harika bir hediye fikri olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Özellikle yılbaşı hediyesi, sevgililer günü hatta  öylesine bir gün de şöyle kolyelerle bize gelin beyler..

Bunu da seversin  Sevdiklerinize en güzel doğum günü hediyesi

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.