Yağmur damlası kolye

Annekaz
12 Ocak 2014
Yorum Yok

İlginç kolyeler daha doğrusu değişik takılar şu sıralar çok moda Özellikle el yapımı çılgın kolyeler çok ilginç bulunuyor ben de pek çoğunu beğeniyorum. Ama bu yağmur damlası kolyeyi çok beğendim, özellikle kış günlerinde giydiğimiz kazakların tuniklerin üzerine takabileceğiniz bu kolye için biraz eski kumaşlar belki deri parçaları boncuklar iğne iplik makas ve bir parça zincir gerekiyor.

Artık parçalardan su damlası şeklinde parçalar kesin tersinden dikip çevirin içine bir parça artık kumaş ve ya elyafla doldurun bu şekilde 12 adet damla yapın , 4 tanesini zincire takın, bu zincire taktığınız kolyenin ucuna tam ortasına istediğiniz renklerde 10 adet boncuğu geçirin ucuna bir damla daha dikin bu şekilde 8  tane damlanız oldu geri kalanları fotoğrafta gördüğünüz gibi takmaya devam edin.. istediğiniz renklerde damla kolyeler hazırlayabilirsiniz..

yagmur damlası kolye

Bunu da seversin  En Şık Gümüş Bileklik Modelleri Else Silver’da!
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim