Vernel Max inceleme

Annekaz
19 Mart 2016
Yorum Yok

Çamaşır kokusunda kalıcılığı ve tazeliği arayanlar için Vernel Max harika bir seçenek. Her hafta yıkanan çamaşırların giyildiğinde de en azından bir kaç gün kokması ya da dolabın kapağını açınca ferahlatan kokusunun hala duyulması güzel bir deneyim.

Ben kış aylarında genelde çamaşırları kurutucuda kurutuyorum. Kurutma makinesinin kötü yanı çamaşırlardaki kokuyu alıp götürmesi. Yani ister yumuşatıcı ister çamaşır deterjanı koku kalmıyor. Bunun çaresini küçük bir havluya bir kaç damla çamaşır yumuşatıcısı döküp çamaşırların arasına atıp kurutma makinesini bu şekilde çalıştırmakta buldum.

Vernel Max kampanyasında gelen yumuşatıcı deneme paketlerini ve indirim kuponlarını arkadaş ve akrabalarımla paylaştım. Açık havada çamaşırları kurutmak her zaman daha iyi, ve bu şekilde Vernel Max etkisini çok daha etkili gösteriyor.

Bunu da seversin  Hadise biraz kilo mu almış?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim