Watsons Saç bakım maskesi – kına özlü

Annekaz
18 Mart 2014
Yorum Yok

Watsons’ın kendi markaları içinde belkide en çok satanı bu Watsons saç bakım maskeleri. Biralısı avokadolusu kınalısı papatyalısı yoğurtlusu var.. Watsons’un waxları banyodan sonra kulanılıyor ama saç kremi değil bildiğiniz maske ve banyondan sonra saçtan temizlenmesi yada saça eşit şekilde dağıtması biraz zor çünkü oldukça katı bir kıvamı var. Fiyatı 7.50 civarı bazen indirimlerle daha uygun bile olabiliyor kocaman bir kavanoz zaten bir kere aldığınızda uzun süre kullanacaksınız.

 watsons-saç-ürünleri

Ben Watsons saç bakım maskesi kına özlüsünü aldım. Saça parlaklık veriyor. Kolay taranıyor. Ama banyoda uygularken dediğim gibi zorlanıyorsunuz benim gibi saçlarınız çok uzunsa kalın dişleri olan bir tarakla banyoya girin derim hem saça yayarken hem durularken tarağın faydası olacaktır. Bu maskeyle beraber saç kremi kullanmaya gerek ama bu saç maskesini de her banyoda kullanmayın derim.. bana kalırsa ayda iki kere yeterli besleyici olanları biralı olanı belki haftada  bir kere kullanabilirsiniz bana kalırsa saçın nemini alıyor sık sık kullanmamak gerek:)

saç-maskesi-kına

Bunu da seversin  Büyük kaybedenler..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim