Yemeniden yapsak..!

Annekaz
7 Ağustos 2009
2 Yorum
Yukarıda gördüğünüz bilekliği eski tişörtü boyayıp alayıp pullayıp kesip örüp yapmışlar ..Seviyorum böyle abidik gubidik şeyleri lakin yemeniden daha bi hoş olur gibime geldi gerçi daha ince durur ama..boyanmışı pullusu oyalası herşeylisi var sade bir yemeni 2 lira bu hesaptan 20 bileklik falan çıkar kapamaların 1 poşetide 1 lira falan olsa 3 liraya 20 tane bileklik :) hem boyayacağım kendi renklerimi yapacağım illaki diyen olursa yüzde yüz pamuklu istediğin gibi boya ..Yakın zamanda bir Suluhan yapmalı ya ..
Bunu da seversin  Çoraptan oyuncak köpek
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. MAYdesignorg dedi ki:

    benim sitemde yemeniden yaptığım bu kolye benzeri var bknz sahife http://maydesignsorg.blogspot.com/2009/07/yeni-kolyeler.html :))

  2. minik kızının annesi... dedi ki:

    ablacım bunu görür görmez aklıma kurdale geldi kurdaleden yapsak olmazmı?? cevap verirsen sevinirim… kız çocukları için müthiş bir takı :) benim kızım 1.5 yasnda ama biraz süslü ona yapmayı düsünüyorm :)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim