Yıl sonu balosu makyajı

Annekaz
9 Mayıs 2013
Yorum Yok

balo-makyajıSitenin görümü yenilenecek demiştim ya biraz geçigecek, biraz da bu yüzden ağırdan alıyordum hatta ara vermiştim blog yazmaya ama boş durmanın anlamı yok site yapıladursun biz paylaşımlarımıza devam edelim.

Anneler günü bu hafta artık çok az kaldığı için yazmaya gerek görmüyorum :) ama artık okulların da kapanmasına az kaldı, özellikle yıl sonu balosu heyecanı genç kızları sarmış durumda,E kolay değil balo elbisesi seçilecek varsa fazladan bir kaç kilo verilecek ayakkabısı çantası makyajı derken genç kızların lise mezuniyet balosu tam bir strese dönüşebiliyor. Tabi bu günler çok özel günler asla unutulmayacak hatıralar fotoğraflar kalacak geride güzel olmak istiyorlar haklılar :)

Michelle harika  bir balo makyajı videolu dersi hazırlamış, Işıl ışıl sade aynı zamanda gösterişli bir makyaj.. Fotoğraf çekimi için uygun.. İşte mezuniyet balosu için makyaj ve kullanılan malzemeler..

 

1, Maybelline fit me fondoten

2,Revlon photoready kapatıcı

3,Physicians Formula shimmer strips silver metalik

4,L’oreal infallible  midnight blue

5,L’oreal voluminous smoldering eyeliner

6 Mascara

7,Physicians Formula mineral wear bronzer

8, Maybelline dream lumi touch ( aslında gözaltı için kapatıcı ama aydınlatıcı olarak kullanmış)

9, Revlon RUJ creme brulee

Bunu da seversin  Marilyn Monroe'nun ruj hilesi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim