Zehirli ayakkabı bu mu?

Annekaz
27 Kasım 2014
Yorum Yok

Gümrük ve Ticaret Bakanı piyasada 33 bin zehirli ayakkabı olduğunu söyledi daha bir sürü bir şey daha söyledi ama asıl önemlisi marka açıklayamayacaklarıydı! Piyasada 33 bin zehirli ayakkabı var ama açıklanmıyor ben sucuk firması olsam ayaklanırdım yeminle niye mi çünkü dana etine tavuk kalıntısı bulununca afiş afiş ilan ediliyor firmalar.. O da sağlıkla ilgili bu da sağlıklı oda vergi veriyor ayakkabıyı getiren firma da açıklansın!

Bunun altından bir şey çıkacak gelelim sadede aşağıdaki videoda genç kız ayakkabılarından dolayı ayaklarından rahatsızlandığını anlatıyor gösteriyor ki çok sakin doktor raporuyla da onaylanmış ben olsam firmaya açılmadık dava bırakmazdım! Birde Bakan diyor ya ucuz ayakkabı almayın ki tam devlet adamına yakışır bir açıklamadır. Kız ayakkabıyı 150 liraya almış! ucuz bir ayakkabı değil sayın bakanım! Ya da neye göre kime göre ucuz ayakkabı? Size göre ucuzdur belki bilemiyorum bana göre 150 lira ayakkabıyı ben 150 dakika düşünür öyle almam o derece..!

Videoyu iyi izleyin bakalım bu ayakkabı hangi firmanın?

Bunu da seversin  Ayakkabınız Marjin Olsun
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim