Marjin ayakkabı alışverişim

Annekaz
30 Mart 2013
Yorum Yok


marjin.com

İşte yeni cicilerim! İnsanın iki tane genç kızı olup da kendine ait ayakkabısının olmaması gibi bir durum var. Yeni ayakkabılarım dediğime bakmayın bu ayakkabıyı benden çok kızların giyeceği kesin.

Online alışverişi çok seviyorum bir kaç sene önce sorsanız ayakkabı almak için ‘online alışveriş mi hadi oradan’ derdim ama şimdi farklı düşünüyorum. Eşim çocuklarım için online olarak pek çok ayakkabı alışverişi yaptım, Marjin

online ayakkabı alışverişinde en iyi sitelerden birisi diyebilirim. Süper fiyatlara ücretsiz kargo ile online son moda ayakkabınızı alıyorsunuz, eve kadar ücretsiz geliyor, giyiyorsunuz olmadı mı? beğenmediniz mi 30 gün içinde ücretsiz olarak iade edebiliyor veya değiştiriyorsunuz. Bu rahatlık inanın mağazalarda bile yok.

Ben günlük hayatta genelde spor ayakkabıları tercih ediyorum fakat spor ayakkabı ile şıklığı yakalamak çok zor bahar gelirken şöyle canlı canlı bir renk olsun içimiz açılsın deyip kırmızı Marjin Adola babeti tercih ettim. Hem jean pantolonların hem de etek ve elbiselerin altına çok şık olacağını düşünüyorum eh çok fazla dışarı çıkmıyor olsam da 3 çocuk annesi bir kadın olarak şık olmayı hak ediyorum değil mi :)

Bunlar da dolabımda olmasını istediğim diğer bebeklerim :P

Bunu da seversin  İkinci el alışveriş uygulamaları ve deneyimlerim
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim