1 ayna 3 salon

Annekaz
24 Mart 2010
4 Yorum
Aynalar oturma odalarına salonlara girişlere yatak odalarına başka bir hava katıyor. Doğal ışık ve yansımalarla mekana ferah bir hava katarken kullanım kolaylığı  uzun ömürlü olması ve zengin seçenekleri ile tercih ediliyor. Aynaların dar mekanlara genişlik kattığı söylenir belki büyükçe kullanılacak aynalar için geçerli olabilir ama çok şey de beklememek lazım. Son zamanlarda çok moda olan duvar stickerlerine aynalarda katıldı özel kesim aynalar duvara kolayca yapışıyor kelebekler  periler duvarda aynalardan yıldızlar hoş durmuş..Yukarıda ise çok tutulan bir ayna modelinin üç değişik tarz salonda kullanımı gösterilmiş..Ayna gerçekten mekana ışıltı katıyor.. Burada Salonlarda ayna kullanımı ve fikirleri ile ilgili bir galeri var, Burada ise ayna sticklerden oluşturulmuş bir fotoğraf galerisini gezebilirsiniz..

Bunu da seversin  Mesajlı kahvem..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. ozgur dedi ki:

  Bu ayna gerçekten çok güzel bence .Uzun zamandır favorim olan bu modelin,sayende farklı döşenmiş salonlara farklı enerji saçtığını görüyoruz.Teşekkürler…

 2. sevil(birdemliksohbet) dedi ki:

  canım gercekten çok hoşmuş.
  Benimde evim dar bu ayna olayını düşüneceğim :)
  sevgiler

  soft bowl etkinliğini inş. ankarad da gercekleştireceğiz..seni ozaman aramızda görmekten mutluluk duyarız

 3. Cihan TEKİN dedi ki:

  bu aynalardan bulamıyorum. bunların özel bir ismi var mı?

 4. Anne Kaz dedi ki:

  Bu aynalara genel olarak Raindrop deniliyor "Raindrop Mirror" aramasından pek çok çeşit ve fiyat çıkıyor ama Türkiye'de belki ikea da bulunabilir emin değilim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.