207 Kişiye sorduk

Annekaz
19 Haziran 2008
2 Yorum

Bulaşık makinasını yıllarca aldırmadım aman ne gerek var çıkan yıkanıyor nasıl olsa diye sonra çalışmaya başlayınca işlere yetişemez oldum hadi çamaşır falan sepette bekliyorda bulaşık beklemiyor.Temizi ayrı dert kirlisi ayrı dert ikisi de ortalıktda kalmamalı neyse sonuçta aldım bulaşık makinasını iyiki almışım temizide kirliside ortalıkda durmuyor bazen iki kere çalıştığı da oluyor gelen giden zaten kendi kalabalığımız..Yani benim hamarat kızım Bulaşık makinası :) sizlerin tercihide şöyle..

Çamaşır makinası 143 oy (69%)

Bulaşık makinası 44 oy (21%)

Elektrik süpürgesi 20 oy (9%)

Bunu da seversin  Photoshop'ta yazı mühür yapma
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Gelin Ayşe dedi ki:

    bende bulaşık makinası demiştim :)))

  2. Alternatif Moda dedi ki:

    Ben de ne zaman "iyi ki var şu çamaşır bulaşık makinaları" desem,aklıma hemen icat edenlere dua etmek geliyor. "Hay Allah razı olsun." desem de işe yaramayacağı için şöyle diyorum." Allah'ım bu güzel cihazları icat edenler hayattaysa onlara, değilse çoluk çocuğuna iman nasip et de cennete girsinler."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim