Biz de isteriz

Annekaz
22 Ekim 2008
2 Yorum

Belli başlı blogculara yanılmıyorsam Selva makarna deneme ürünleri gönderiyordu.Pişirip deneyimler iyi kötü neyse yazılıyordu.Şimdi benzer uygulamayı Gillette yapıyor.Blogu ve katılan bir kaç blogu daha okuyunca işter istemez bizde isteriz cümlesi döküldü dilimden.Ne var yani şöyle Avon Arbian serisinden gönderse yada şöyle çilekli kutu rujlarından,ya da Perfect Wear Kalıcı Maskarasından göndersin ,nivea dove kremleri deneme boylarından buyrun blogcu hanımlar alın kullanın deneyimlerinizi anlatın dese :)

Ya da pek sevgili Nako firması gönderse birer yumak çok sevdiği Derya Baykal serisinden olmaz mı? Yiyecek firmalarıda olur, deterjan firmaları da olur, parfüm firmaları ayıla bayıla olur zaten biz kadınlar şu ekonomi çarkında pazarlanan her ürünü tüketmek gibi bir yeteneğimiz var.Ve sadece bununla bitmiyor mesele sayın okuyucular, üstüne üstlük deneyimini videoya çekip anlatan şanslı beye bir adet Apple Macbook hediye..Yani bilemiyorum haksızlık haksızlık haksızlık..=)

Bunu da seversin  Okul öncesi eğitim faliyetleri kitabı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. KelebekGibi dedi ki:

    Valla süper olurdu öyle birseyler yapsalar:)
    Dener ve fikirlerimizi yazardik :)

  2. kalderavolkan dedi ki:

    Aynen öyyle :) Yerden göğe destekliyorum, neden sadece beylere? Hem deneme boyu falan da değil Gilette’in gönderdiği. paşalar gibi traş seti yahu. Kıskanmamak elde değil :))

    BİZ DE İS-TE-RİZ :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.