Abiye Kuzu tipi ev hanımı

Annekaz
16 Haziran 2010
1 Yorum
Kocasının etinden sütünden yünen yararlanan zengin kültürünü süper atasözleri ve deyimlerle pekiştiren ve gösteren, sabah kahvaltı akşam yemek hazırlamayan, yatakta kocasına " kök söktüren" plazma hastası, evleme programlarının ustası, komşuların hası tam boşanmalık tipteki hanımlara halk arasında Abiye Kuzu modeli hanım diyoruz..
Abiye karikatürize edilmiş bir karakter olsa da aslında biraz biraz hanımlardan da kopartılmış parçaları var. Yok diyen taş olur demeyin hepsi bir arada olunca tabi tehlikeli oluyor , hele o gülüşü 10 kaplan gücünde.. :))
Abiye çok iyi bir eş örneği olmasa da insanın öyle karısı olunca canı sıkılmaz. Kocanızın burnundan soluduğu bir anda olayı bertaraf etmek isterseniz siz de aşağıdaki  mikemmel cümleleri kurabilirsiniz ıyy :D

Yazının devamı için tıkla..

Bunu da seversin  Pastelden kolay tablolar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. leyya-craftmania dedi ki:

    ayy sabahtan sitene ayy pardon sayfana:))girememiştim ,dedim herhalde dns ayarları yüzünden giremiyorum.ya hiç giremeseydim ya bu temenniye hedef olsaydım:))tmm abiye ekranda iyi ama komşuluğu….düşünmek bile istemiyorum:)))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.