En Yeni Abiye Trendleri

Annekaz
8 Şubat 2021
Yorum Yok

Abiye, kelime anlamı olarak gösterişli, göz alıcı demektir ve kelime olarak dilimize Fransızcadan geçmiştir. Özel gecelerde tercih edilen abiye giyim, yakında söz ya da nişanı olan herkes tarafından en yeni ve şık abiye trendleri olarak takip ediliyor. Çok çeşitli abiye elbise modelleri bulunmaktadır. Gösterişli ya da sade, düz renk ya da çok renkli gibi oldukça fazla sayıda model bulunmaktadır. 

Pantone Renklerini Takip Edin

Pantone Renk Endüstrisi her sene için moda renklerin neler olduğunu açıklıyor. 2021 yılında ise Pantone tarafından belirlenen renkler gri ve sarı renklerdir. Bu renklerde seçeceğiniz abiye elbise modeli, modaya uygun renkte olmalıdır. 

Gri renk gücün simgesidir ve dayanıklılığı ifade eder. Sarı ise gelecek için umutlu olmayı anlatır. Bu sebeple özellikle söz ya da nişanda 2021 yılında gri ve sarı renklere ağırlık vermelisiniz.

Abiyede Pastel Renk Kullanın

Özellikle düğünlerde 2021 yılında pastel tonlar tercih etmelisiniz. Pastel tonlarda öne çıkmaya başlayan abiye renk trendi sade organizasyonlarda daha uygun olacaktır. Özellikle pudra pembe ve mavi tonları sade olarak organize edilmiş söz organizasyonlarınız için oldukça idealdir. Romantik ve şık bir model istiyorsanız, pembe tonları ya da gece mavisi tonlarını kullanabilirsiniz.

Abiyede Yaka Çok Önemli

Abiye kıyafet giymeyi kuşkusuz her kadın çok sever. Şık ve kendinden emin görünmeyi sağlayan abiye kıyafet ile 90’lı yılların şıklığını yakalayabilirsiniz. İnce askısı ve dökümlü duran yakası ile Kate Moss stili oldukça hoş bir seçim olacaktır. Degaje yaka olarak tanımlanan bu abiye modelleri ile göğüs dekoltesi daha güzel görünecektir. 

Göğüs bölgesinin daha büyük görünmesi açısından küçük göğüslü kadınlar tarafından tercih edilmelidir. Özellikle 2021 yılında abiye trendlerinde degaje yaka önemli yer tutuyor.

Bunu da seversin  At kestanesi bakın ne işe yarıyor!

Halter Yaka İyi Bir Seçim!

2021 yılında önemli yer tutacak bir diğer trend olan spagetti askılar ile birlikte halter yaka da çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yüksek halter yakalar çok şık bir görüntü sağlar ve bu da omuzları ön plana çıkartır. 

Yüksek halter yaka bir abiye modelinden yana tercihinizi yaptıysanız saçlarınızı ortadan ikiye ayırarak ense topuzu yaptırmalısınız.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim