Accent Prime Hakkında Herşey

Annekaz
9 Temmuz 2018
Yorum Yok

Genç yaşlarda iken kişilerin vücutları istedikleri gibi fit durabilir ve güzel gözükebilir. Fakat bu durum da kişiler yaş aldıkça değişiklik göstermektedir. Yaş aldıkça göbekte, kalçada ve bacak bölgelerinde vücut yağlanmaya başlar ve elastikiyet özelliğini kaybeder. Bu durum karşısında kişilerin yeniden eski güzel fiziklerine sahip olmaları için son teknolojiden faydalanılmıştır. Günümüz en son teknolojilere sahip olan accent prime incelme uygulamasıyla kişiler kısa bir süre sonra eski fit, sağlıklı ve güzel görünümlü vücutlara sahip olabilmektedirler.

Accent Prime tedavi yöntemi nedir? Kaç seans yapılmalıdır?

Vücutlarda sarkma ya da yağlanma tarzı cilt bozuklukları görülen kişilerde uygulanan accent prime incelme yöntemi, temel olarak kişiye özel olarak uygulanan çözüm yöntemlerinden biridir. Bu yöntemin uygulandığı seans miktarı, kişinin yaşına ve vücuttaki problemlerin boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fakat uygulanan seans miktarları 4 ve 6 seans arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bu tedavi yönteminde kişilerin vücutlarında oluşan bazı sarkan ya da deforme olan bölgelerin yeniden tedavi yapılması hedeflenmiştir. Accent prime incelme deri altına enerji enjekte edilmesi olarak açıklanmaktadır. Enjekte işlem sırasında kişiler hiçbir şekilde bir acı hissetmezler. Bunun yanı sıra bu işlemlerden sonra kişi yatış tedavisine gerek duyulmadan günlük hayatına kaldığı yerden geri dönebilmektedir.

Accent Prime Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücudun sıkılaştırılmasında en etkili yöntemlerden biri olan accent prime incelme yöntemi aynı zamanda vücudun sadece belli başlı bölgelerine uygulanabilmektedir. Bu bölgeler; bacak, kalça, kol ve omuz bölgeleri, yüz çevresi, mide ve karın bölgesidir. Bacak ve kol bölgesinde; ultrason ile radyo frekanslarının birleştirilip, bacak ve kol bölgelerinin sıkılaşmasını ve gerginleşmesini sağlamaktadır.

Kol ve Omuzlar

Yaşlandıkça, omuzlarımızda ve sırtlarımızda cildimiz sertliklerini yitirebilir, bu da aşırı görünür yağlanmaya ve istenmeyen genel görünümlere neden olabilmektedir. Accent Prime, kol ve sırt bölgelerinde son derece etkili olmakla birlikte ultrasonik radyo dalgaları da kullanılarak aşırı yağları hızlı ve etkili bir şekilde yok eder. Size de pürüzsüz bir görünüm verir.

Mide ve Karın

Mide muhtemelen bir kadının vücudundaki en hassas bölgelerden biridir.
Karın bölgesindeki uygulamalarda ise sadece 20 dakika süren bir uygulamanın ardından kişinin düz ve gergin bir karna sahip olması amaçlanmaktadır. Accent Prime aşırı karın yağlarından kurulduğumuz için sıkı, esnek bir görünüme kavuşursunuz.

Yüz ve Çevresi

Accent Prime ile kolajen liflerinden oluşan bir ağ üzerinden çalışır, ve onları harekete geçirip cildin elastikiyetini ve şeklini yeniden kazanılmasını sağlar. Aynı zamanda yağları önemli ölçüde azaltma yeteneğine sahiptir. Sonuçlar yüz güldürücüdür.

Bunu da seversin  Erkeklerin ciltleri neden güzel?
Bacaklar ve Kalça

Kim pürüzsüz, ince bacaklar ve sıkı kalçalar istemez ki? Accent Prime ile uylukların ve dizlerin iç kısımlarında oluşan yağlı dokularla başa çıkmak için harika bir çözüm yöntemidir. Ultrason ve radyo dalgası teknolojileri sayesinde bu zorlu bölgelerde bile hızlı ve etkili çözümler sunar. Bu şekilde hareket ederek ciltte ince ve kaldırılmış bir görünüm etki elde etmek için kolajen liflerini uyarır.

Bu Tedavi Kimler İçin Uygundur?

Bu uygulama ciltteki elastikiyet özelliğinin tamamen kaybolması durumunda karşımıza çıkan tedavi yöntemi şeklidir. Cilt dokusundaki elastikiyet özelliğini kaybetmiş kişilerin yaş alması durumlarında ortaya çıktığı için, Accent Prime incelme tedavi yöntemleri daha çok yaş almış kişilere ve bu durum sonunda vücutlarının belirli bölgelerinde sarkma, yağlanma ya da farklı görüntü bozuklukları ortaya çıkan kişilere uygulanmaktadır.

İşlem sırasında acı hissediliyor mu?

Deri altına maksimum enerji verilerek optimum sonuçları almayı mümkün kılsa da bu sistem son derece konforlu ve rahat bir tedavi olanağı sunmaktadır. Isının kademeli olarak arttırılması ve vakum teknolojileri sayesinde hem işlem rahat geçmekte, hem de işlem sonrasında cilt yüzeylerinde herhangi bir yara oluşmamaktadır.

Tedavi sonrası sosyal yaşama hemen geri dönülüyor mu?

Sosyal yaşamınıza hemen geri dönebilirsiniz. Uygulama yapıldıktan sonra bölgede hafif bir kızarıklık olması normaldir. Tedaviden birkaç saat sonra tamamen yok olmaktadır.
Accent prime incelme estetik ve cerrahi pazarlar için lazer, ışık bazlı, radyofrekanslar ve ultrason çözümlerinin global bir buluşturucusu olmaktadır. Uygulanan hastaların son teknolojiyle donatılmış, klinik olarak kanıtlanmış teknolojilerle ve tedaviler ile yararlanmalarını sağlarken, güvenli ve etkili yöntemler sunmalarını amaçlamaktadır.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.