Akıllı Telefon Olur da Akıllı Küvet Olmaz Mı Demeyin

Annekaz
30 Eylül 2014
Yorum Yok

Biz anneler için bebeklerin kilosu çok önemli, doğdukları günden itibaren gram gram kilolarını takip eder, gelişmelerini not alırız. Bunun için genelde doktor kontrolünü beklemek gerek ama evde akıllı bebek tartısı varsa bebeğinizin hafta hafta, gün gün kilosunu ve gelişimini takip edebilir, dijital ekranı ile kilolarını kayıt edebilirsiniz.

Bebekler çok çabuk büyür ilk doğduklarında ağırlıklarının bir kısmını kaybederler mama ya da anne sütü ile beslenen bebekler gelişmelerine göre hızla kilo alırlar. Aqua Scale Akıllı Bebek Küveti işte burada devreye giriyor. Aqua Scale Akıllı Bebek Küveti, bebekler için hem suyun sıcaklığını ölçen bir banyo küveti hem de akıllı bebek tartısı. Yani Termometre + Tartı + Küvet üçü bir arada.

7-(1)

Bebeğiniz varsa aklınızda yüzlerce de endişe var.. Yedikleri yarıyor mu? Kilo alıyor mu? Banyosunu yaptırabilecek miyim? Suyun sıcaklığı iyi mi? Odanın sıcaklığı iyi mi? derken banyo ve bebeklerin beslenmesi anneleri hasta edecek derecede endişelendiriyor. Üstelik bu bahsettiğim sağlıklı normal bir bebek için geçerli; bir de prematüre bebekleri düşünün! Prematüre doğmuş bebeklerin kilo takibi hayati önem taşır. Bebeğin aldığı her gram onun hayata biraz daha tutunması demektir.

12

Küvezden çıkan ve artık eve getirilen bir bebeğin banyosu ve kilo takibi Aqua Scale Akıllı Bebek Küveti ile kolayca yapılabilir. Genelde hastaneden çıkmadan bir bebek hemşiresi bebeğinizin beslenmesi ve banyosu gibi hayati önem taşıyan ayrıntılar hakkında size bilgi verecektir ama sizin endişeleriniz yine de silinmez; hele ilk bebeğiniz ise her zaman yardıma ihtiyacınız vardır. Aqua Scale Akıllı Bebek Küveti, suyun sıcaklığını ölçerek kaydırmaz tabanı ile bebeğinizin güvenle banyosunu yaptırırken istediğiniz zaman sulu ya susuz olarak bebek tartısı olarak kullanabileceğiniz için bir asistan gibi düşünebilirsiniz. Her tartışınızda bebeğinizin kilosunu kaydederek gelişmesini de takip edebilirsiniz. Bebeğinizin doğduğu günden itibaren kullanacağınız gibi iki yaşına(15 kg’a) gelene kadar da tartmaya ve banyoya devam edebilirsiniz.

Bunu da seversin  Çocuklarda konuşma becerisi nasıl artırılır?

stand

Ayrı olarak satılan bebek küveti ayağı sayesinde anneler eğilmeden bebeklerini uzun süre güvenle yıkayabilir, ılık suyun tadını çıkarabilirler.

Bebekler için ılık su demek biraz da anne karnı demek. Kendilerini güvende hisseder, rahatlar ve gevşerler; böylece çok daha rahat ve uzun bir uykuya yatabilirler… Onun için suda oyun çok önemli. E tabi böylece banyodan sudan korkmayan bir çocuğunuz da oluyor :) Aqua Scale Akıllı Bebek Küveti yurt dışından ithal, ünlülerin bebeklerinin kilo takibi yapmak için kullandıkları bu akıllı küvet BPA, Ftalat, PVC içermiyor. 3 rengi bulunan Aqua Scale Akıllı Bebek Küveti Türkiye’de www.bebekform.com tarafından satılıyor, daha ayrıntılı bilgi için Aqua Scale Türkiye resmi sitesi www.akillikuvet.com
adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.