Bebek odaları seçenekleri

Annekaz
1 Ağustos 2013
Yorum Yok

3

Daha bebek dünyaya gelmeden bebek odaları araştırmalarımız başlıyor. Önce bebek beşikleri sonra bebek odaları için hemen hemen her şeyi araştırıyoruz.

Bebek odası dekorasyonunda seçenek çok

Bebek doğduğu zaman doğrusu bir bebek odasına ihtiyaç duymaz, bebeğiniz bir çamaşır sepetinde bile rahat edebilir ama anneler babalar çocukları için en güzel bebek odaları seçeneklerini araştırır. Erkek bebekler ya da kız bebekler için bebek odası fikirleri, dekorasyonları aksesuarları çok farklı ve bol miktarda var tabi ki paranız varsa..

Sarı, pembe, mavi ve  beyaz bebek odaları dekorasyonları için en çok tercih edilen seçenekler. Kız çocuklar için genelde pembe renkli odalar, nevresim takımları ve süslemeler tercih ediliyor erkekler içinse tabi ki mavi renkler seçiliyor ama tabi ki kız odaları kadar süslü değil. Beyaz her iki cinsiyet içinde ortak seçim, beyaz renkli  bebek odaları özellikle küçük mekanlarda aydınlık bir ifade verir kullanılan renkli tekstil ürünleri ve basit duvar süslemeleri ile çok zengin görünür.

Büyüyen bebek odaları

Son yıllarda büyüyen bebek odaları çok moda aileler sadece beşiğe para vermek yerine açılınca ranza olan bebek beşiklerini tercih ediyor eğer böyle bir fikriniz varsa satıcılara beşiğin büyüyü büyümediğini mutlaka sorun

Size ilham verecek bebek odası fotoğrafları için tıklayın

Bunu da seversin  Banyo dekorasyonu örnekleri ucuza şık banyolar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.