Altın fiyatları ne olur?

Annekaz
8 Kasım 2010
Yorum Yok
crystalshopping
Altın fiyatları aldı başını gitti benim şansıma mı nedir bilmiyorum ama azıcık olan altın birikimi bu müthiş yükselmeden önce elden çıkmıştı, Altın takıları seviyorum hani kararınca yakışan yere giydiğin kıyafete göre gerçekten bir zenginlik katıyor yatırımda ise özellikle son aylarda gördük ki çok akıllıca bir seçim fakat kadınlarda birikim bir iki takının dışına çıkmıyor gerisi çeyrek yarım cumhuriyet şeklinde yapılıyormuş bilmiyorum ben o yatırımı yapanlardan değilim ama olsa kesinliklikle yatırımım bir kadın olarak altına olurdu.
Tabi bu durumda altın fiyatları çok önemli tabi takip etmek lazım.  Gramı çeyreği Cumhuriyeti atası bileziği hepsinin fiyatı farklı farklı bu durumda gün gün Altın Fiyatlarını altınfiyatlarıneolur.com‘dan takip edebilirsiniz. Bol kazançlar çil çil altınlı günler .. :)
Bunu da seversin  Sahte altın ve pırlanta takılar..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim