Angelina ve Brad Pitt’in çocukları..

Annekaz
18 Nisan 2010
1 Yorum
Angelina ve Brad Pitt kadar çocuk sever bir çift görmedim kaç etmişti?  sanıyorum toplam 6 tane evlatları var. Şimdi yine Angelina hakkında hamile iddiaları söz konusu çok yadırganacak bir şey değil benim de benzer imkanlarım olsaydı aynısı yapardım kalabalık bir aile sağlıklı şartlar söz konusu ise her zaman iyidir. Çocuk yetiştirmenin günümüzde iki şekli var birisi doğal en iyi eğitimi alsın toplumsal sosyolojik yönleri iyi olsun spor yapsın bağımsız olsun mutlu sağlıklı olsun vs gibi klasik eğitim birde gitgide artan ideolojik eğitim var. Mesela en basit örnek çocuğu vejeteryan olarak yetiştirmek gibi ya da anneye babaya çeşitli ceza  ve ödüllerle anneye babaya aşırı bağlamak gibi, bu çeşit bir eğitimde çocuk ana babanın aldığı ileriye dönük planlar etrafında sert kurallarla yetiştiriliyor ve farkında olmadan kaba tabiri ile beyni yıkanıyor anne baba çocuklarını bu şekilde yetiştirdikleri zaman tıpkı bir kil heykel gibi şekillendirebileceklerini sanıyorlar belki de öyledir bilmiyorum ama bana ürkütücü geliyor..
Angelina ve Brad Pitt’de öz kız çocuklarını erkek gibi yetiştirmesiyle eleştiriliyor. Kız kıyafeti giydirmiyor ve saçlarını hep erkek modellerinde kestiriyorlar.  Bu da sanıyorum ideolojik çocuk yetiştirme şekillerinden birisi.. Ne diyelim bir bildikleri vardır elbet..Bütün bir aile Şu sıralar Venedik’te Angelina film çekimi için ter dökerken çocuklar özgürlüğün tadını çıkarıyor.. GALERİ
Bunu da seversin  Ferdi Tayfur ilk eşine dönmüş
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Azura dedi ki:

    Ne cabuk buyuyor bu veletler yahu! Kiz cocugunu erkek gibi giydirmek degilde en rahati bu oldugundan oyle giydiriyorlar. Cocuk bu, kosturup duruyorlar e bide 2 buyuk oglan var en rahati oyle giydirmek. Sac olayi ise yine en rahati en kisasi diyorum. Kim ugrasacak sacla her sabah, sonra bu cocuk kendi de yiyordur yemegini elliyordur sacini falan o ellerle. :D Yapma etme dur dit laflari da edilmiyordur herhalde bu evde. :D Gayet sIk giydirmisler cekete bayildim! :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim