Angelina ve Brad’in ‘kızları’ Shiloh

Annekaz
17 Aralık 2014
Yorum Yok

Angelina Jolie  ve Brad Pitt’in en büyük biyolojik çocuklar Shiloh Jolie-Pitt, aslında kız olarak dünyaya geldi, dergi kapaklarına konu oldu işte nekadar güzel bir kız olduğu konuşuldu falan…  lakin şimdi çocukluğundan beri elbise giymeyi reddeden ve adının Jhon olduğunu söyleyen bir kız.

Konunun magazinsel boyutu bir yana erkek ya da kız çocuk olarak dünyaya gelip belki dış etkenlerden belki yaradılıştan bel ki de anlayamadığımız hormonal bir durumdan dolayı bu şekilde davranan çocuklar var. Anne babanın durumu çok önemli konu Shiloh Jolie-Pitt den açıldı Angeline Jolie baskı yapmadıklarını ne isterse onu giydiğini söylüyor adı söylendiğinde  ‘bana Shiloh demeyin benim adım Jhon’ diyerek kendine yeni bir kimlik oluşturmuş. Fotoğraflarda göründüğü gibi zaten kendinden oldukça emin bir hali var. Shiloh’un durumu bu şekilde gidecek ve belli bir yaşa kadar androjen bir hayat yaşayacak belki ileride cinsiyet değiştirecek belki de ergenlikte kadın kimliğini bulacak ya da benim görüşümle büyük ihtimal kadın vücudu oluşmaya başladıkça daha çok bunalıma girecek.

Çok zor bir durum.kapalı toplumlarda böyle bir durum bastırılır bir yerde patlar ama burada açıkçası patlayacak bir durum yok hangisi sağlıklı diye sorasım geliyor!

brad pit ve çocukları

Shiloh Jolie-Pitt henüz 8 yaşında çok fazla göz önünde değil, annesinin filminin galasına abileri gibi takım elbiseyle çıkması magazin basınına malzeme oldu hani olmayacak şey değil ama Angelina Jolie evladını yedirmez :) bu da çok güzel Brad  Pitt’in annesi durumdan oldukça rahatsızmış Shiloh’a bir kaç kez prenses elbiseleri hediye etmiş Angelina’ya göre bu yapılan kızına saygısızlık..

Shiloh Jolie-Pitt

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim