Angelina Jolie Hatay’a geliyor da niye?

çadırkent çocuklar
Annekaz
15 Haziran 2011
2 Yorum

Tam bir Buyrun buradan yakın haberi, erkeklerimiz şimdi Hatay’da mülteci olmak vardı geyiklerini yapa dursunlar Angelina’nın Hatay’a gelmesi öyle pek hayırlı bir durum değil hem de böyle birdenbire. Suriye’de insanlık dramı yaşanıyor orası kesin ama Angelina’nın ziyaret ettiği açlığın fakirliğin diz boyu olduğu durumdan biraz daha karışık bir durum yaşanıyor o da siyasi bir kriz. Türkiye seçim dolayısıyla daha belini doğrultup ne oluyoruz diyemeden bütün gözler Türkiye’ye sınıra çevrilecek. Yabancı kamuoyunda belki baskılar oluşacak belki Suriye’ye müdaheleyi meşrulaştıracak bu ziyaret.. bilmiyorum. Ben huylandım. Peki Angelina Jolie sınıra gelince ne görecek. Geniş bir çadır kent kurulmış çadır hastaneler düzenli bir bakım ve yemek servisi.. Bugün Davutoğlu işi gücü bırakıp Hatay’a gitti. Ziyaret sırasında Angelina’nın yanında Cuma günü yine kendisi olacak bakalım hayırlısı..

çadır kent

çadırkent çocuklar

Bunu da seversin  2012 Saç renkleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. ercan kara dedi ki:

    2. katerina vakasımı. Güzeller güzeli angelina acaba kürt devletinin bacaklarından biri olan suriyede, dahasonra kürt devletine bağlanacak tampon bölge yi oluşturmak için erdoğanı ve birleşmiş milletleri ikna etmekte kullanılacak yeni katerinamız mı???????? Unutmayınki türkiyede erdoğanı iktidardan indirmek suç. kürt teröristleri desteklemek suç değildir.yanı 2. ayak türkiye tamamlanmaktadır. son ayak iranı da atom bombası var söylentisiylemi işgal edecekler. ne üzücüdür ki binlerce yıllık geçmişi olan yüzlerce yıl dünyaya adalet sacan türk olmak utanılacak şey kürt olmak çok yüce!!!

  2. bilgi dedi ki:

    insanlık diye bir şey duydunuz mu? belkide sırf bu yüzden geliyordur ne dersiniz???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim