Ankara Ümitköy sosyete pazarı

Annekaz
9 Ekim 2015
Yorum Yok

Ankaralı hanımlar olarak pazar yerlerini seviyoruz. Ümitköy sosyete pazarı ise Ankara’nın pek çok semtinden gelenlerle salı çarşamba cumartesi ve pazar günleri dolup taşıyor. Ümitköy sosyete pazarında taze sarılmış lahanadan tutun da iç çamaşırına pasta malzemelerine cep telefonu kılıfından çeyizlik eşyalara kadar her şeyi bulabilirsiniz.

Ümitköy sosyete pazarı ucuz değil ama zaman zaman çok uygun kıyafetler çantalar ya da kampanyalarla yapılan indirimler söz konusu olabiliyor. Takip etmek lazım arada bir uğrayıp taze içli köfte ve börek alıp eve götürmek lazım. Kuyumcu taklidi birebir imitasyon altın takılardan alıp kendinizi mutlu edebilirsiniz. .Çarşının altında küçük ama bir o kadar dolu dolu pasta malzemeleri satan bir dükkan var istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Sosyete pazarında ne kadar çok klişe ürünler var sa özellikle Gezer mağazında bir okadar otantik ve ilginç ürünler bulabileceğiniz tezgahlar da var. Eskişehir yolu üzerindeki Sosyete pazarı için bir kaç saatinizi ayırın.

 

Bunu da seversin  Elmadağ Tiridi nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim