Ümitköy Sosyete pazarı

Annekaz
21 Ekim 2012
Yorum Yok

Ümitköy’e yaklaştığımızdan beri aklımda sosyete pazarına gitmek vardı. Ümitköy sosyete pazarı içinde her şeyin satıldığı diyebileceğim daha çok kıyafet çanta ev dekorasyon ıvırı zıvırı bulabileceğiniz bir pazar. Pek çok sosyete pazarı gibi ‘çok iyi taklit’ ürünler bulabilirsiniz. Çok çok övüldü bayram öncesi gitmek şart oldu çok mu beğendim hayır çok beğenmedim ama eliniz asla boş çıkmazsınız bir kaç tane orijinalinden çok daha kaliteli eşofman altı, tayt, çorap tişört aldım bol bol da takı.. Ümitköy Çayyolu’nda Nişantaşı pazarı da var haftanın üç günü kuruluyor eskişehit yolu üzerinde bol bol reklamları var Ankara da olanlar mutlaka görmüşlerdir. Eşime göre Nişantaşı pazarı da Ümitköy sosyete nin aynısı gitmeye gerek yok ama tabi ki gideceğim :)

Sosyete pazarının yanında bir de her şeyi 6 liraya satan bir mağaza var genelde mutfak eşyası ve ufak tefek dekorasyon aksesuarları var oradan da bir french press aldım, oradan da doğru Gordion alışveriş merkezine yine Watsons’dan bir kaç fiyatı uygun kozmetik ve krem.. Yani maaşın yarısını döküp geldim :) Yanımda eski fotoğraf makinem vardı fotoğrafların kalitesi düşük ama gitmek isteyenler için ön fikir olabilir..

Bunu da seversin  Vize Başvuru İşlemleri nasıl yapılır? Ankara Vize başvurusu
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim