Ankara’da toplu ulaşım değişiyor – ücretsiz wi-fi hizmeti başladı

Annekaz
30 Mart 2019
Yorum Yok

Ankara’da toplu taşıma son bir kaç aydır güzel değişimlere şahit oldu. Temazsız banka ve kredi kartlarının biniş kartı olarak kullanılması, yeni eklenen ve birleştirilen metro hatları, otobüslere şarj istasyonları takılması ve son olarak otobüslerde ücretsiz wi-fi kullanılması toplu taşımayı güzelleştiren detaylar arasından bir kaç tanesi..

Ankara’da hava limanına metro hattı olmaması hala çok büyük bir kayıp yarın yerel seçimler için aday olan tüm partilerin başkanlarının yapılacaklar listesinde ilk sırada hava limanı metrosu var. Bunun yanı sıra yeni otobüsler daha sık seferler de yine her zaman gündem de dolmuşların giderek azaltılması, metro hatlarının artması biz Ankaralılar olarak en büyük toplu taşıma hayalimiz..

Çok büyük trafik sorunu olmayan Ankara için toplu taşıma çok önemli, daha az trafik daha yeşil bir Ankara için seçilecek belediye başkanından toplu taşıma adına Ankara’da daha güzel projeler bekliyoruz

Bunu da seversin  Kedimizi kısırlaştırdık - Ankara
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim