Toplu alın kar edin

Annekaz
30 Ekim 2014
Yorum Yok

Toplu olarak alışveriş yapmanın karlı olduğunu düşünüyor musunuz? İndirimde olan sürekli tüketim malzemelerden bir kaç paket alıyorsanız kesinlikle öyle düşünüyorsunuz peki toplu olarak indirimlerden neler satın alabilir nasıl kara geçebilirsiniz?

Bir kaç yıl önce bir tanıdığımın kilerinin kapısını açıp bir oda dolusu tuvalet kağıdı ile karşılaşınca şok olmuştum sadece  tuvalet kağıdı değil teneke teneke yağlar, deterjanlar, peçeteler, bakliyat ve makarnalar evet belki abartmıştı zira savaş çıksa 1 kaç yıllık stoğu var ama o bu durumdan çok memnun etrafında pek çok market olduğunu sık sık indirime gittiklerini sevdiği markaları istiflediğini söylemişti. Peki neleri toplu olarak satın alıp saklayabiliriz?

Tuvalet kağıdı; kesinlikle tamam çok yer kaplıyor yeriniz varsa bol bol indirimlerden satın alabilirsiniz..peçete ve mutfak havlusu için de aynı şey geçerli

Makyaj Pamuğu; Gratis ve Watsonslarda indirim olduğu zaman kadınların kapıştıkları ilk malzemelerden birisi pad pamuklar bol bol alın..

Bebek bezi; Bebeğiniz varsa ya da hamileyken bile depolamaya başlayabilirsiniz

Hijyenik ped: İyi markaları oldukça pahalı indirimleri takip edin hijyenik kadın pedleri de depo edilebilecek güvenli ürünlerden 

Deterjanlar: İndirimden en fazla yararlanılması gereken belki de onlar bulaşık ve ya çamaşır her türlü deterjanı alıp saklayabilirsiniz.. Bulaşık makinesi deterjanları son kullanma tarihi  için 6 ay diyorlar ama inanasım gelmedi açıkcası yine de ben bildiğimi söyleyeyim..

Bakliyat makarna: İyi korunmak şartıyla alınabilir ama riskli bir kere güve düştümü hespi çöpe gidebilir

Diş fırçası; İyi dış fırçalarının fiyatları oldukça belirgin oluyor! eğer iyi diş fırçaları ucuza yakalarsanız depo edebilirsini malum 3 ayda bir fırça değiştirmek lazım..

Konserveler: Konserveler genelde ağzı açılmadıkça dayanır, salça, konserve ton balığı, bezelye gibi pek çok konservelenmiş ürün uzun süre saklanabilir.

Bunu da seversin  PUMA IGNITE XT İLE SPOR YAPMAK ARTIK ÇOK DAHA KEYİFLİ!

Çay – Şeker; Çay aslında taze olarak tüketilmez Karadenizliler bililer harmandan çıkan çay saklanır 1 sene sonra kullanılır şeker de nem kapmadığı sürece bozulmaz..

Ayrıca internetten market ürünü satan siteleri de takip etmek de fayda var bazen ya düşük ya da piyasadakinin benzer fiyatına kargo ücretsiz kampanyalar düzenleniyor. Evden çıkmadan da bu ürünleri alabilirsiniz..

Şimdilik bu kadar tabi bunlar için yere ihtiyacınız olduğunu sa söylemem gerek..

 

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim