Ankara’nın en iyi fotoğrafçıları ve Benim Masalım

Annekaz
12 Ağustos 2014
Yorum Yok

Ankara’da kaliteli işini bilen dünya standartlarında  bir fotoğrafçı bulmak çok zor hele yeni doğmuş bebeğinizin fotoğrafını çektirecekseniz taaa hamileyken uzun bir arayışa giriyor insan lakin Ankara’daysanız çok şanslısınız çünkü Seyit Canbolat ve ve Burcu Yıldırım  tam da aradığınız kişiler bu iki tatlı şeker mi şeker insan Ankara’da benimmasalımfotoğrafçılık‘ın kurucusu ikisi de çok neşeli ve işlerini çok severek yapıyorlar.

Aslında firma Ankara merkezli firma ama Eskişehir, Bursa ve İstanbul gibi pek çok ilde de  hizmet vermekte. Normal ya da sezaryen doğum fotoğrafçılığı , dış mekan çekimleri ve düğün hikayesi çekimleri, hamilelik ve doğum süreci, bay ve bayan tecrübeli bir şekilde hayatınızın en özel anları için fotoğrafçılığın yanında bir de koçluk hizmeti vermekteler :) kısacası aile kurumu ile ilgili en özel günlerin doğal ve orijinal fotoğrafçısı kesinlikle benimmasalımfotoğrafçılık

Özellikle konsept yeni doğan ve bebek fotoğrafları Avrupa ve Amerika standartlarında, birbirinden orijinal fotoğraflar…

Paket ve fiyatları için www.benimmasalimfotografcilik.com sitesinin paketler bölümünü inceleyebilirsiniz.

Ayrıca benim takipçilerime özel yüzde 10 indirimden de yararlanabilirsiniz.. :D

Fotoğraf önemli bir iş fotoğrafçınız sizi nasıl hava sokarsa nasıl güzel yön gösterir kısaca fotoğraf çekerken koçluk yaparsa fotoğraflar o kadar güzel ve sıcak oluyor aile ve doğum fotoğrafçılığında bu çok önemli. Seyit ve Burcu sıcak ve çok cana yakın arkadaşlar fotoğraf çekiminin sonunda iki de dost kazanacağınızdan eminim..

Ankara doğum fotoğrafçısı, Ankara dış mekan düğün çekimi,Ankara bebek fotoğrafçısı,Ankara aile fotoğrafçısı,düğün hikayesi Ankara,Dış mekan fotoğrafçısı ankara

Bunu da seversin  Hafiflik ve Sağlığa Doğru: Detoks nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim