Açelya Akkoyun’la Pril Ankara Etkinliği

Annekaz
22 Mayıs 2014
Yorum Yok

Ankara’da firmaların yaptıkları etkinlikler devam ediyor. Pril markanın yeni yüzü Açelya Akkoyun ile Ankaralı blogcuları buluşturdu. Ankara’da bu tür firma etkinlikleri görmek hele hele markaların ünlü yüzleri ile bogcuların buluşturulması bizi çok mutlu ediyor.

Pril değişen güçlenen formülü ile yeni bir atılıma geçti, 1 damlası bile artık bulaşıklarda yağ lekelerini kolayca çıkarıyor.  Prilin yeni yüzü Açelya Akkoyun pril için belki de en doğru seçim çünkü sürekli gülümseyen yüzü zarif hal hareketleri güçlü duruşu dobra tavırları ile gerçek Türk kadınını yansıtıyor. Pril hakkında sorular sorduk ben reklamını eleştirdim:) cevabımı aldım.

Açelya hanım bizlerle sohbet etti kendi annelik tecrübelerini anlattı bizi dinledi kendisinden bol bol övgü aldık. Girişimci ruhlu boş durmayan yazmayı okumayı seven Ankaralı hanımlar olarak biz Açelya Hanımla tanışmaktan çok memnun olduk.

Pril zaten kullandığımız adını bulaşık deterjanı ile andığımız bir marka, değişen formülü ile denemenizi tavsiye ederim, özellikle elde bulaşık yıkamak için artık kocaman deterjan şişelerine ihtiyaç yok küçük bir şişe pril uzun süre mutfağınızda yer alacaktır..

ankara prilAçelya hanım herkesle tek tek fotoğraf çektirdi.. oldukça uzun boylu ve televizyonda göründüğünden çok daha zayıf olduğunu belirtmek isterim..

138442645000201Pril Ankara’da etkinliğe çok özenli hazırlanmıştı. Ankara’da böyle etkinlikleri her zaman görmek isteriz.. Müge Hanıma teşekkürler..

Bunu da seversin  Blogspot ve Youtube'dan nasıl para kazanılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim