Annekaz zaman tüneli

Annekaz
2 Mart 2012
Yorum Yok

Facebook timeline’a kişisel profillere çoktan geçti sırada fan ve grup siteleri var. 31 marta kadar tüm sayafalar artık timeline görünümünü kullanacak gelen eleştiriler dışında ben timeline’ı sevdim, bu görünüş  facebook’un kuruluş amacına daha uygun Annekazface ise biçilmiş kaftan, çünkü çok eski konuları bile kolayca görebiliyorsunuz.

Eski paylaşımlar notlar hepsi bir düzen içerisinde tabi kapak fotoğrafı ise yine header gibi zaman zaman değişecek .. Annekaz.com’un RSS sorunu var bir türlü düzeltemedik artık reader biraz eskide kaldı diyebilirim ben uzun süredir kullanmıyorum, facebook, twitter, pinterest daha çabuk ve pratik geliyor tabi RSS’in kaybolduğuna üzülmüyor değilim ama elimden bir şey gelmiyor.. :( Bu yüzden bana mail atanlara sitem edenlere bu şekilde cevap vermiş olayım. Beni Facebook ve Twitter sayfalarımdan takip edebilirsiniz.. Site dışında çok daha fazla paylaşımda bulunduğum zaman zaman çok bilmişlik ettiğimi göreceksiniz :P

 

Bunu da seversin  Meyve kuruları
Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.