Facebook ve Google + hesaplarınızı birleştirin

facebook
Annekaz
14 Temmuz 2011
Yorum Yok

facebook

Google + sağlam gelsede hala Facebook kadar yoğun kullanılmıyor. Ama iki hesabı birleştirip google +’da yazdığınız paylaştığınız her şeyi facebook da paylaşabilirsiniz. Facebook ve Google + hesaplarını birbirine bağlamak çok kolay yapmanız gereken adımlar ise şöyle önce facebook mobil ürünlerinden mail hesabımızı alıyoruz.

 

facebook-mailBu mail adresini kopyalayıp google plus sayfamıza geliyoruz. Yeni çerçeve ekle deyip kendimize ait bir çerçeve oluşturuyoruz ben annekaz facebook sayfamı kullandım. Siz kendi grup sayfanızı ya da kişisel facebook hesabını bağlayabilirsiniz.

 

 

Şimdi bizim adımıza bir oluşmuş bir çevremiz var. Şimdi tek yapmamız gereken paylaşım yaparken duruma göre kendi çevremizi de eklemek. Sadece kendimizi seçersek paylaşımımız  anında yada bir kaç saniye içinde facebook duvarımızda görünecektir,

 

Deniyorum deniyorum.. linkleri paylaşmada sorun var uzun yazıları ise kısaltıp yayınlıyor çabalarım devam edecek :)

Bunu da seversin  Annekaz zaman tüneli
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim